Breksita Lielbritānija vēlas kļūt par Rietumu spiegošanas galvaspilsētu.
Atbildība Cilvēktiesības Dati Datu aizsardzība Datu aizsardzības un digitālās informācijas likumprojekts digitālais Drošība Izlūkošana Izturība Kiberdrošība un datu aizsardzība Konfidencialitāte Mākslīgais intelekts Parlaments Pārvaldība Pilsētas Policijas darbība Programmatūra Regula Sejas atpazīšana Tehnoloģija Tehnoloģijas Apvienotā Karaliste Tehnoloģijas un tirdzniecība Tiesībaizsardzības iestādes Tiesības Uzraudzība Zaudējumi un bojājumi

Breksita Lielbritānija vēlas kļūt par Rietumu spiegošanas galvaspilsētu.

Kods tiek arī atcelts

Fraser Sampsons, kurš četrus gadus pildīja šo lomu pirms pagājušajā gadā atkāpās, sacīja POLITICO, ka viņš uzskata, ka tas radīs plaisu sabiedriskās uzraudzības jomā, un noraidīja valdības apgalvojumu, ka citi regulatori, piemēram, dati aizsardzības jomā, pārņems šo funkciju.

Vietā, viņš teica, ka baidās, ka Apvienotās Karalistes pieeja varētu graut sabiedrības uzticību un brīdināja par tehnoloģijas “demonizēšanas vai fetišizēšanas” briesmām. Savā pēdējā ziņojumā parlamentam viņš šo pieeju nosauca par “dīvainu”.

Apvienotā Karaliste “virzās pretējā virzienā” nekā citas jurisdikcijas, kas palielina jauno tehnoloģiju uzraudzību uzraudzības nolūkos, viņš teica.

Fraser Sampsons saka, ka “viens no veidiem, kā var radīt uzticību pašiem policistiem, sabiedrībā un pat piegādātājiem … ir izveidot ļoti skaidrus vadlīnijas” | Will Edwards/AFP caur Getty Images

“Mūsu pašreizējais kārtība Anglijā un Velsā ir nepilnīga, nesaskaņota un dažreiz nesaprotama,” viņš sacīja POLITICO. “Tas nav lieliski, ja jūs mudināt policiju to izmantot un pilsoņus to pieņemt.”

Bijušais amatpersona, kurš tagad ir Lielbritānijas uzņēmuma Facewatch valdē, saka, ka “viens no veidiem, kā var radīt uzticību pašiem policistiem, sabiedrībā un pat piegādātājiem … ir izveidot ļoti skaidras vadlīnijas, lai teikt, ‘lūk, šeit mēs uzskatām, ka tā ne tikai varētu būt izveidota lietošanai’,” viņš teica.