Riši Sunaks, kas ir liels Teilores Sviftas fans… un 9 citi gadījumi, kad Lielbritānijas politiķi sabojāja mūziku
Oāzes priekšgalā stāvošais Noels Galahers gan ieradās, lai gan vēlāk apgalvoja, ka to darījis tikai tāpēc, ka bijis apreibināts un cerējis saņemt bruņinieka titulu.
Britpopa superzvaigzne Džarviss Kokers, grupas Pulp priekšgalā, bija tik iedvesmots no Tonija Blēra, ka pat izrakstīja dziesmu par to, cik ļoti viņš viņu ienīst, un pēc tam nogalināja Britpopu uz visiem laikiem. Lai dzīvo Britānija!
Tedijs Teilors, Bobs Marlijs un regeja mūzikas cienītājs
“Ja Tedijs Teilors tiks ievēlēts Nr. 10, sienas drebēs no Boba Marlija basa.” Tā skaļi paziņoja viens no Independent virsrakstiem 1996. gadā.
Eiroceptiķis ar svītrainu uzvalku, kas bija kā ērkulis Džona Meidžora pusē, šķita maz ticams regeja fans, taču Independent droši apgalvoja, ka Marlija “Soul Almighty” ir Teilora jaunākā mīlestība. “Ja tas nav patiesība, tad tam būtu jābūt,” piebilda laikraksts cerīgi.
Teilora muzikālais spēks neaprobežojas ar to. Parlamenta deputāts izmantoja iejaukšanos Apvienotajā Karalistes parlamentā, lai izteiktu kritiku “netīrajam” Alam Džourgensenam, industriālā metāla ikonu grupas Ministry priekšgalam, par dažiem krāsainiem uzvedības veidiem uz skatuves.
Čikāgas grupa atbildēja ar to pašu, nosaucot savu sesto albumu “Filth Pig”, ko Džourgensens vēlāk aprakstīja kā “pilnu ar ieroča mutē dziesmām par neko citu kā sāpēm”. Izklausās pēc britu politikas, godīgi sakot.